בוגרי תשע"ב כותבים

הורי בוגרי ותלמידי תשע"ב מספרים
 • "יגעת מצאת תאמין" תוכנית מעולה שבונה את דור העתיד של החשיבה. וכן, תרומותיה מעל ומעבר לידע מתמטי, בחינוך הערכי להתמדה ולהשקעה בדבר/ים בהם האדם מאמין. בהוקרה, אמא גאה!


 • ‎"היה ממש כיף! גם לומדים וגם נהנים" גבי אלבאום, תלמיד שסיים בר אילן ממודיעין


 • "אני מוכרח לציין שזה לא קרוב אפילו לרמה של בר אילן... אחרי 3 שנים ברף הגבוה של בר אילן, הבגרות הרגישה קצת כמו משחק ילדים..." [עומר דויטש, כפר סבא]
 • אור פטשניק, תלמידת כיתה י', מכבים-רעות:"רציתי להודות לכם על ההכנה המעולה שהכנתם אותנו לבגרות! אני חושבת שהכנתם אותנו בצורה הטובה ביותר שניתנת וכמו שנועם שרעבי כתב במכתב שנשלח אלינו אחרי המבחן מחצית: "קשה באימונים, קל בקרב. חשוב לי לציין שהמורה שלימד אותי בשלוש השנים שלי בתכנית (יורם רגב) היה המורה הכי טוב שהיה לי אי פעם.מעבר ללימוד הטוב וההכנה הטובה שהוא עשה לנו לכל המבחנים, הוא מאוד אכפתי ועשה מעל ומעבר כדי שנלמד בצורה הטובה ביותר. הוא נתן הרגשה שהוא מאמין בנו ויש לו חלק גדול בהישגים שלי. כל הכיתה מעריכה אותו מאוד."
 • "השוויתי תשובות והכל נכון! אז רק רציתי להגיד לך אישית, תודה רבה רבה על הכל! כשבמחצית כתבת "תשבו רגל על רגל ותצחקו" לרגע לא תמיינתי שבאמת נגיע לרמה כזאת, והכל בזכות התכנית שבאמת הביאה אותנו למצויינות!" [זמיר אור, בר אילן, המורה איטה טייטלבאום]


 • נעם, וכל הצוות של התכנית: רגע לפני המבחן ובסיומה של תקופה - הרשה לנו לומר מילה קטנה אחת: תודה.תודה על כל העבודה וההשקעה והתמיכה בילדנו.תודה על הזיק בעיניים שניצת בעומר כשמדברים על מתמטיקה.תודה שהייתם שם כאזן קשבת ויד מדריכה.פשוט תודה על חמש שנים נהדרות. [דניאל ומיכל רוטנשטיין, הורים לבוגר טרי]


 • מודים לכם על ההשקעה, המסירות והאכפתיות שקבלנו מכם בכל שלבי התכנית. התכנית הזו היא פרס לילדי ישראל המוכשרים במתמטיקה, אותם אתם מאתרים ומשלבים בתכנית הלימוד הפנטסטית שלכם. תודה לכם ולכל המורים שלימדו את ניר לאורך כל הדרך , תודה מיוחדת לצפריר ים, מורה נהדר, שעשה מלאכתו נאמנה והוביל את ילדינו לתוצאות נפלאות!!! 


 • מאיה קרן, תלמידת התכנית מחיפה, כתבה למורה שלה, מיכאל ריינהרץ, לאחר שנתיים של למידה בתכנית. מאיה התקבלה ללמוד בתיכון רחוק ממקום מגוריה ולכן נאלצה לעזוב את לימודי בתכנית. במכתבה היא מתייחסת לרווח שקיבלה מהלימודים בתכנית על אף שנבצר עליה מלסיימם. לקריאת המכתב לחץ כאן.

 

 • בוגר כיתה י', כתב לאחר שקיבל את ציוני הבגרות שלו (יולי 2012):
  רציתי לעדכן שבבגרות קיבלתי 100 (בשתיהן) -  100 עגול בבגרות במתמטיקה?? מי היה מאמין?! לא אני! והכל בזכותכם!
  אז תודה רבה רבה רבה איטה על השנה הכי חשובה - היית ללא ספק המורה הכי טובה שאי פעם נתקלתי בה - והמספרים מדברים בעד עצמם! (דברי עם שאר הקבוצה ואני בטוח שבכל שנה וקבוצה שלך זה ככה)
  ונועם - תודה על זה שאתה מחזיק תוכנית כזאת, וכמה שהתלוננו והתלוננתי במהלך השנים על העומס והדרישות העצומות שלכם - אני עכשיו מבין כמה זה היה נחוץ.
  אז אם במקרה פספסתם את המילה הזאת עד עכשיו - תודה!

 

 • הורי תלמידת התכנית כתבו למורה יוסי סואט מכתב תודה מחמם לב. לקריאה לחץ כאן.